Tjetër skenë nga klipi i ri i Era Istrefit

Tjetër skenë nga klipi i ri i Era Istrefit

Era Istrefi pritet të publikojë shumë shpejt projektin e saj të ri.

“Redrum” titullohet projekti i këngëtares shqiptare me famë botërore dhe që lansohet më 24 shkurt.

Një nga prapaskenat e këtij videoklipi i ka zbuluar menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi, në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.