Gigi Hadid bëhet kaçurrele (FOTO)

Gigi Hadid bëhet kaçurrele (FOTO)

Modelja e famshme Gigi Hadid, gjithmonë arrinë të ketë vëmendjen e të gjithëve më fytyrën e bukur dhe engjëllore që ka.

Ajo të dielën në rrjetin social, Instagram ka publikuar një foto teksa shihet me flokë kaçurrele, dhe buzë të kuqe.
Gigi pa dyshim që me këtë foto mahnitëse si gjithmonë ka marrë përkrahjen e ndjekësve të saj të shumtë.