Rita Ora merr çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë

Rita Ora merr çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë

Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtarja më e njohur dhe më me influencë në Kinë.

Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, një statujë shihet ku shkruan se Rita Ora ka marrë një mirënjohje tjetër.Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtarja më e njohur dhe më me influencë në Kinë.
Rita së fundi është ftuar prej shtetit kinez me rastin e ndarjes së çmimeve të muzikës.

Rita ka zgjedhur të paraqitet me një fustan të artë që e bën atë të duket mjaft bukur.