UEFA publikon orarin e ndeshjeve të Champions League

UEFA publikon orarin e ndeshjeve të Champions League

Ndeshja mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45, kurse, ndeshja mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, në të njëjtën orë. Juventusi ndeshjen e kthimit me Monacon do ta luaj 9 maj, derisa një ditë më vonë do të luhet edhe loja e kthimit mes Atleticos dhe Realit.