Digjen tre makina në Durrës

Digjen tre makina në Durrës

3 makina janë djegur plotësisht mbrëmjen e djeshme në qytetit e Durrësit.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.6, ku një mjet tip Benz ka marrë flakë dhe më pas dy të tjera që kanë qenë të parkuara aty pranë.

Mësohet se makinat janë djegur pjesërisht, ndërsa policia ka nisur hetimor për të zbardhur shkaqet e djegies.