Rrahu gruan, arrestohet

Rrahu gruan, arrestohet

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.