Arilena Ara ndryshon titullin e këngës “Nëntori” (FOTO)

Arilena Ara ndryshon titullin e këngës “Nëntori” (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Arilena Ara duket se ka vendosur që këngës së saj tejet të suksesshme me titull “Nëntori” t’ia ndryshojë titullin.

Pasi nxorri versionin në anglisht, tani Ara ka gati dhe videoklipin e saj.

Këngëtarja ka publikuar një video në Insagram  ku tregon një pjesë të këtij projektipor ku shihet që ka ndryshuar edhe titullin e këngës.

“I’m sorry” shkruhet krah videos së postuar nga ajo.