Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës!

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës!

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej.

Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe me shkronja të arta ku janë gdhendur edhe inicialet e tyre duket edhe data e martesës.