Tenton ta fus me dhunë një femër në veturë, arrestohet

Tenton ta fus me dhunë një femër në veturë, arrestohet

Një femër ka raportuar në Polici se një i dyshuar ka tentuar ta fus me dhunë në veturën e tij.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë ku i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.