Yll Limani po vjen në bashkëpunim me 2po2

Yll Limani po vjen në bashkëpunim me 2po2

Shumë shpejt po vjen kënga "Dritat". Ani pse sezona verore ka përfunduar, ‘trendi’ i bashkëpunimeve do të vazhdojë edhe këtë sezonë. Kësaj radhe forcat i kanë bashkuar Yll Limani dhe Besniku i njohur si 2po2.

Kënga do të titullohet “Dritat” dhe pritet të publikohet shumë shpejt, kështu njoftoi Ylli përmes një postimi në Instagram.