“Jam shumë më i bukur sesa ai”

“Jam shumë më i bukur sesa ai”

Është djali i një aktori legjendar dhe që kur e sheh e kupton se për cilin aktor bëhet fjalë.

Louie Gibson, djali i të famshmit Mel Gibson, i ngjan shumë babait të tij. 29-vjeçari po mundohet aktualisht që të nisë karrierën si regjisor në Hollivud.

Ai e di që i ngjan shumë të atit, por i pëlqen ta konsiderojë veten si një “version të përmirësuar” të babait.

“Nuk jam aq i shëmtuar sa ai”, tha duke qeshur Louie Gibson për “The Daily Telegraph”.

“Ju them me bindje se jam shumë më i bukur sesa ai”, shtoi djali i aktorit të famshëm.

Louie është një nga 9 fëmijët e Mel Gibsonit.

Top Channel