Garner shoqëron fëmijët në kishë

Garner shoqëron fëmijët në kishë

Aktorja e njohur, Jennifer Garner, duket se po kalonte një të diel të shkëlqyer.

Kjo pasi 45 vjeçare, nxitoi në Los Anxhelos e shoqëruar nga dy fëmijët e saj, që të cilët destinacion kishin, kishën e qytetit.

Ajo kishte veshur një bluzë me mëngë të shkurtra të cilën e kishte kombinuar me një palë pantallona të gjera gri me këpucë të zeza.

Garner dukej e mahnitshme dhe e rifreskuar ngase po shoqërohej nga më të shtrenjtit e saj!