Haradinaj: Kosova mbrëmë na dhuroi kënaqësi të jashtëzakonshme

Haradinaj: Kosova mbrëmë na dhuroi kënaqësi të jashtëzakonshme

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka uruar përfaqësueses së Kosovës për fitoren e mbrëmshme ndaj Letonisë.

Haradinaj në një postim në Facebook ka  thënë se Kosova mbrëmë na ka dhuruar një kënaqësi të jashtëzakonshme.

Postimi i Haradinajt:

Djelmoshat e përfaqësueses kosovare në futboll mbrëmë na dhuruan një kënaqësi të jashtëzakonshme. Urime Kosovë, urime Dardanë! Jam me ju në humbje dhe fitore - ta mbajmë lartë dhe pastër flamurin e shtetit tonë. RH