Shkel urdhrin mbrojtës, iu afrohet dhe kanos një femër

Shkel urdhrin mbrojtës, iu afrohet dhe kanos një femër

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi ai ka shkelur urdhrin mbrojtës.

Gjatë ditës së djeshme, sic njofton policia një person duke e shkelur urdhrin mbrojtës, iu ka afruar dhe kanosur viktimën femër.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.