Formacioni i yjeve që do të mungojnë në Botëror

Formacioni i yjeve që do të mungojnë në Botëror

Italia dhe Holanda do të mungojnë në Kupën e Botës që do të mbahet në Rusi verën e ardhshme.

E bashkë me Kombëtarët do të mungojnë edhe disa nga yjet më të mëdhenj të futbollit, transmeton Indeksonline.

Më poshtë është formacioni më i mirë që do të mungoj në Kupën e Botës.