Bebe Rexha publikon këngën “Home”

Bebe Rexha publikon këngën “Home”

Bebe Rexha ka sjell projektin e ri muzikor.

“Home”, titullohet kënga e re e këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Bukuroshja për krijimtarinë e re ka bashkëpunuar me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors.

Theksojmë se kënga e re është pjesë e filmit të “Bright”, i cili do të mund ta shohim gjatë muajit dhejtor në ekranet e mëdha televizive.

Theksojmë se në këtë film protagonistë kryesor do të jetë aktori amerikan, Will Smith.

Ndryshe, Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vijim.