Fellaini refuzon rinovimin me United, e duan edhe Interi e Valencia

Fellaini refuzon rinovimin me United, e duan edhe Interi e Valencia

Marouane Fellaini “nxeh” afatin kalimtar të dimrit.

Arsenal, Besiktas, Valencia dhe së fundmi edhe Interi janë vënë në garë për kartonin e futbollistit. Sipas mediave angleze, 29-vjeçari ka refuzuar ofertën e Manchester United për rinovimin e kontratës, që i skadon në fund të sezonit duke lënë në këtë mënyrë të hapur mundësinë e largimit që janar.