Karrueche Tran kapet me të dashurin

Karrueche Tran kapet me të dashurin

Duket sikur Karrueche Tran dhe Victor Cruz janë çifti më i ri në showbizin ndërkombëtar.

Aktorja 29-vjeçare dhe futbollisti 31-vjeçar u panë duke mbajtur duart dhe duke qeshur rrugëve, të premten pasdite në Hollywood.

Karrueche dhe Victor kaluan ditën duke drekuar me një mik para se të lëviznin me makinën e Victor-it.

Kjo është hera e parë që çifti është zbuluar së bashku.

Sipas TMZ, Karrueche dhe Victor fillimisht nxitën thashethemet e romancës muajin e kaluar kur ata u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin.