Kim shkon për tako tek Jennifer (Foto/Video)

Kim shkon për tako tek Jennifer (Foto/Video)

Jennifer Lopez e di shumë mirë se si duhet të organizohet një natë takoje “e zakonshme” në shtëpinë e saj.

Këngëtarja dhe aktorja 48-vjeçare u bë nikoqire e një ahengu glamuroz, ku u shoqërua nga shumë miq të famshëm, si Kim Kardashian, Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Leah Remini dhe nëna e saj Guadalupe.

Në Snapchat Kim postoi plot fotografi dhe video nga ky aheng, ku u pa edhe Jennifer se si shndriste me fustanin e bronztë.