Dafina Dauti publikon fotosesionin për festat e fundvitit (Foto)

Dafina Dauti publikon fotosesionin për festat e fundvitit (Foto)

Këngëtarja, Dafina Dauti nuk i ka ikur tendit të fotografive të fundvitit.

Një fotosesion të tillë e ka realizuar me vajzën e saj kurse të dyja ato dukeshin shumë bukur së bashku.

Ato ishin përshtatur edhe në veshje kështu fotografitë kishin dal edhe më të veçanta. Fustanet ia tregonin format e lakmueshme Dafinës dhe ajo dukej shumë në formë.