Konfiskohen narkotik dhe një mulli për bluarje të narkotikëve

Konfiskohen narkotik dhe një mulli për bluarje të narkotikëve

Tre persona janë arrestuar në fshatin Grashticë të Prishtinës, pasi që gjatë kontrollit të të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një sasi substance e dyshuar narkotike dhe një mulli për bluarje të narkotikëve.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.