Digjet një shtëpi në Pejë

Digjet një shtëpi në Pejë

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Rasti e ka raportuar ankuesi i komunitetit egjiptian. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë përkatëse  dhe zjarrfikësit, të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Policia thotë se rasti është duke u hetuar.