Djali e rrah babën në Klinë

Djali e rrah babën në Klinë

Policia ka arrestuar dje një të dyshuar në Klinë pasi që e ka sulmuar fizikisht babain e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.