U gjenden armë në veturë, arrestohen tre të dyshuar

U gjenden armë në veturë, arrestohen tre të dyshuar

Policia ka arrestuar tre të dyshuar në fshatin Rakosh të Pejës pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar: dy pushkë gjuetie një pistoletë dhe 17 copë fishekë.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.