Conte largon dy super futbollistë nga Chelsea

Conte largon dy super futbollistë nga Chelsea

David Luiz dhe Michu Batshuayi janë dy emrat më të përfolur për largim nga Stamford Bridge.

Antonio Conte është i gatshëm t’i lejojë futbollistët e pakënaqur të largohen nga Chelsea.

“Sky Sports News” shkruan se David Luiz dhe Michu Batshuayi janë dy emrat më të përfolur për largim nga Stamford Bridge.

Luiz dhe Batshuayi janë të pakënaqur në Chelsea ku nuk janë duke gjetur hapësirë të mjaftueshme për lojë.