Aksident në Burrel, makina del nga rruga, 4 të plagosur

Aksident në Burrel, makina del nga rruga, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur këtë paradite në aksin rrugor Burrel- Milot.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë 4 persona janë plagosur. Të dëmtuarit kanë shkuar në spitalin e Laçit. Ende nuk dihet identiteti i tyre apo nëse ka të plagosur në gjëndje të rëndë.

Po hetohet nga ana e policisë për shkaqet e aksidentit.