Genci i publikon këtë video Enit

Genci i publikon këtë video Enit

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci vazhdojnë të komentohen për një lidhje të mundshme rreth tyre.

Edhe pse dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar se janë në lidhje, ata në disa raste janë fotografuar së bashku në paraqitjet e tyre publike.

Megjithatë, një gjë tjetër që vërehet tek këta dy këngëtarë është edhe përkrahja që i bëjnë njëri-tjetrit me rastin e publikimit të ndonjë kënge të re.

Së fundi, Genci ka publikuar projektin “Dimër” , ndërsa Eni kishte realizuar një video duke kënduar atë këngë.

Reperi ka publikuar po të njëjtën këngë në llogarinë e tij në Instagram, ku këngëtarja duke pothuajse pa grim.