Llapi-Trepça 89, formacionet

Llapi-Trepça 89, formacionet

Pas pak minutash në stadiumin “Zahir Pajaziti”, në Podujevë, do të fillojë ndeshja futbollistike në mes Llapit dhe Trepçës 89.

Llapjanët dhe kampionët në fuqi përballën në derbin e javës së 24, të ligës së futbollit tonë.

Tashmë edhe zyrtarisht janë publikuar formacionet e dy skuadrave.