Theret me thikë një person në Prishtinë

Theret me thikë një person në Prishtinë

Policia e Kosovës raporton se një i dyshuar pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Ngjarja ka ndodhur në Zonën Industriale ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

 I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.