Finalja Sevilla - Barcelona, formacionet e mundshme

Finalja Sevilla - Barcelona, formacionet e mundshme

Sevilla dhe Barcelona takohen sonte në finalen e Copa del Rey.

Ekipi i trajnerit Vincenzo Montella takohet me atë të Ernesto Valverdes në duelin e vlefshëm për titullin e parë të sezonit në futbollin spanjoll.

Ballafaqimi do të fillojë nga ora 21:30, dhe “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të Sevillas dhe Barcelonës.