Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat

Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka treguar se nuk mërzitet shumë për kritikat që i bëjnë asaj për shkak të trupit.

Jennifer Lopez tha se ka humbur peshë në ditët e hershme të karrierës, megjithatë nuk pranoi se ajo ishte e lumtur me trupin e saj, transmeton KosovaPress.

Nëna e dy fëmijëve, e cila po takon Alex Rodriguez, ka falënderuar familjen e saj për ndihmën e dhënë sa i përket imazhit të saj.