United nis bisedat me Alex Sandro

United nis bisedat me Alex Sandro

Manchester United e ka thirr në telefon agjentin e Ales Sandros .

Sipas Gazzetta dello Sport, Djajtë e kuq do të përballen me një konkurrencë të fortë për mbrojtësin e majtë të Juventusit nga PSG.

Jose Mourinho pritet që të nënshkruaj më të gjatë verës dhe të arrijë një marrëveshje me brazilianin që kalon 50 milionë euro.

Juventus po shpreson që Alex Sandro t’ia zgjat kontratën e re, por duket se këtë tentim të tyre do të arrin ta ftohin klubet e tjera.