Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet

Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet

Një grua në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ka raportuar se bashkëshorti i saj, pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa lidhur me rastin është njoftuar prokurori, QPS-ja dhe mbrojtësi i viktimave. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.