Meghan kthen kokat e të gjithëve ne garat mbretërore

Meghan kthen kokat e të gjithëve ne garat mbretërore

Meghan ishte në qendër të vëmendjes e veshur me një fustan të bardhë, kështu duke kthyer kokat e të gjithëve në Royal Ascot.

Dukesha e Sussex, 36 vjeçare, iu bashkua bashkëshortin Princit Harry, 33 vjeçar, në hapjen tradicionale të garave pesëditore në Berkshire, te udhëhequra nga Mbretëresha.

Kjo është paraqitja e parë e Meghan në Ascot, saktësisht një muaj pasi është martuar me Harryn.

Dukesha e Sussex kishte disa paraqitje me Mbretëreshën dhe Harryn më parë dhe nuk kishte dëshpëruar me dukjen asnjëherë.

Meghan stole the show in a stunning monochrome ensemble as she joined Prince Harry and the Countess of Wessex during the traditional carriage procession at Royal Ascot 

Meghan looked to be in high spirits as she joined the Queen and other senior royals at the Royal Ascot in Berkshire 

Harry and Meghan joined Charles and Camilla at the Berkshire racecourse today, along with Princesses Beatrice and Eugenie

Meghan opted for an elegant white shirt dress by wedding designer Givenchy, which she paired with black heels 

A very cheerful Queen flashed a wide smile as she arrived at Royal Ascot in a vibrant yellow ensemble today 

The Duke and Duchess of Sussex made their first official appearance together at Ascot since going on their honeymoon