Modelja Candice Swanepoel sjell në jetë fëmijën e dytë

Modelja Candice Swanepoel sjell në jetë fëmijën e dytë

Modelja e Victoria Secret dhe i fejuari i saj Hermann Nicoli kanë pritur ardhjen në jetë të djalit të tyre të hënën në mëngjes.

Modelja ka postuar një fotografi në instagram me komentin “e bekuar” poshtë saj.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta. Djali jonë i vogël ka lindur të hënën në shtëpinë tonë dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur,” u shpreh Swanepoel.