Sulmohen dy policë në Prishtinë

Sulmohen dy policë në Prishtinë

Dy policë që ishin në krye të detyrës janë penguar dhe sulmuar nga një person.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “UÇK” në Prishtinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është duruar në mbajtje.