Kërcënon femrën në rrjetet sociale, arrestohet

Kërcënon femrën në rrjetet sociale, arrestohet

Policia në Obiliq ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti përmes rrjetit social ka kërcënuar një femër.

Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me gas. 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje