Kukësi barazon ndaj maltezëve të Valletta F.C.

Kukësi barazon ndaj maltezëve të Valletta F.C.

Mbyllet në barazim 0-0 sfida e parë e Ligës së Kampionëve mes Kukësit dhe Valletta F.C.

Gjithçka mbetet e hapur, teksa kualifikimi do të vendoset në ndeshjen e kthimit në Maltë, pas një jave.