Gjendet një serb pa shenja jete në Graqanicë

Gjendet një serb pa shenja jete në Graqanicë

Një serb është gjetur pa shenja jete në Graqanicë.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:00, dhe në Polici është raportuar nga një serb tjetër. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante dhe nga  ekipi mjekësor është konfirmuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.