Therje me thikë në Gjilan

Therje me thikë në Gjilan

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti kishte sulmuar me një mjet të fort dhe me thikë viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.