E rrahin në oborr të shtëpisë

E rrahin në oborr të shtëpisë

Policia raporton se në fshatin Varosh të Ferizajt dy të dyshuar kanë shkuar të shtëpia e viktimës dhe në oborr e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Të dyshuarit  janë arrestuar ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.