Tentim vrasje në Kamenicë, arrestohen tetë persona

Tentim vrasje në Kamenicë, arrestohen tetë persona

Janë arrestuar tetë persona të dyshuar për veprën vrasje në tentativë, në lagjen “Qamëria” në qytetin e Kamenicës.

Rasti ka ndodhur rreth orës 22:50, thuhet në raportin 24-orësh të policisë së Kosovës.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit katër nga të dyshuarit kanë shkuar në mbajtje dhe katër të tjerë janë liruar.