Mërgimtari sulmon policët në trafik

Mërgimtari sulmon policët në trafik

Policia e Kosovës ka ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve, i dyshuari shqiptar, shtetas i Serbisë ka ofenduar dhe ka tentuar të sulmojë fizikisht

Rasti ka ndodhur në fshatin Shirokë të Suharekës, transmeton Indeksonline.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.