Kërcënon gruan dhe djalin, arrestohet

Kërcënon gruan dhe djalin, arrestohet

Policia ka arrestuar një person në Ferizaj pasi që i njëjti e ka kanosur gruan dhe djalin e tij.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.