Jessica Biel e festoi lajmin për ‘Emmy’ vetëm me një gotë shampanjë

Jessica Biel e festoi lajmin për ‘Emmy’ vetëm me një gotë shampanjë

Ylli i tha Stephen Colbert në emisionin "Late Show" që ishte jashtë shtetit në Amsterdam, kur dëgjoi lajmin e mirë.

"A e ke mbajtur në mend se po vinte apo ishte befasi?", Colbert e pyeti yllin, duke iu referuar ditës që u shpallën të nominuarit, raporton Fox News.

"Jo, unë kisha gjithë ditën të mendoja për këtë," tha Biel. "Ju e dini, normalisht nëse isha në shtëpi në Los Angelos, dikush të zgjon dhe je e hutuar, është emocionuese. Unë kam pritur gjithë ditën për të dëgjuar se çfarë do të ndodhte", transmeton RTKlive.

Aktorja e kujtoi se si ajo shënoi rastin special për nominimin e parë të çmimit ‘Emmy’, i cili është për rolin kryesor të shquar për seri të kufizuar ose film, për rolin e saj si Cora Tannetti në serinë "The Sinner".

"Unë isha në fakt me fëmijën tim", tha ajo, duke iu referuar Silas, djalit të saj 3 vjeçar. "Dhe unë e kam vënë djalin në shtrat, pastaj e kam shijuar një gotë të shkëlqyer shampanjë me veten time."