​Zbulon sekretin e bukurisë së saj

​Zbulon sekretin e bukurisë së saj

Këngëtarja e njohur në profilin e saj Instagram zbuloi se si kalon kohën në hotel duke u stërvitur.

Britney Spears kalon dy orë në stërvitje pothuajse çdo ditë.

"Isha shumë e ndjeshme çdo ditë të tjera, por të paktën kam shpenzuar kohën me mençuri", tha këngëtarja, e cila zakonisht stërvitet me të dashurin e saj dhe trajnerin personal.