Swizz Beatz dhe Lil Wayne lansojnë klipin e ri “Pistos on my Side”

Swizz Beatz dhe Lil Wayne lansojnë klipin e ri “Pistos on my Side”

Është koha për shoë dhe Swizz Beatz gjithmonë sigurohet për këtë.

Është bashkëpunimi i ri i tij me Lil Wayne që ka rrëmbyer vëmendjen.

Video mjaft interesante shfaq pamje nga lagje ku edhe janë rritur reperët.

“Pistol on my Side” është një prej 10 këngëve të Swizz Beatz nga albumi i ri, “Poison” që është realizuar në bashkëpunim me J. Cole.

Albumi është i pari që nga viti 2007 kur kishte bashkpuntorë si Kendrick Lamar, Nas, Jadakiss, Styles P, Pusha – T, Young Thug dhe 2 Chainz.

“Poison” do të publikohet më 2 nëntor.