Sulmohet seksualisht një femër në Drenas

Sulmohet seksualisht një femër në Drenas

Një femër është sulmuar seksualisht në Korroticë të Epërme të Drenasit ditë më parë, nga i dyshuari mashkull.

Por e njëjta rastin e ka paraqitur në polici tek ditën e djeshme.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.