Pije detoksi nga boronicat, banania dhe spinaqi

Pije detoksi nga boronicat, banania dhe spinaqi

Përbërësit:

1 grusht boronica,
– 1 grusht spinaq,
– 1 banane,
– 1 copë e vogël xhenxhefil,
– 1 lugë fara liri,
– 2-3 kube akull.

Përgatitja:

1. Të gjithë përbërësit qitni nëblender dhe përzieni mirë. Për trazim të lehtë shtoni ndonjë lugë ujë.

2. Më mirë është ta pini menjëherë sapo ta përgatitni, madje në stomak të zbrazët.