Kosova U-21 mposhtet nga Izraeli

Kosova U-21 mposhtet nga Izraeli

Kosova e ka mbyllur me humbje ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian 2019.

Sonte në stadiumin “Ramat Gan” është mposhtur nga Izraeli, me rezultat 3:0.

Kayes Ganem ka realizuar në minutat 10 e 45 për Izraelin dhe Yosef Raz Meir në minutën e 72.